خانه / جرایم رایانه ای-اینترنتی-سایبری / مزاحمت اینترنتی مستاجر

مزاحمت اینترنتی مستاجر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ سید حسن حسینی فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور افزود: با شکایت فردی مبنی بر اینکه شماره تلفن تماس وی در سایت های تبلیغاتی و فروش اجناس اینترنتی درج و مزاحمت های زیادی برای خانواده اش ایجاد شده است موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی افزود: کارشناسان پلیس فتا در بررسی های فنی و دیجیتالی پرونده دریافتند فردی با اطلاع از شماره تلفن همراه شاکی اقدام به بارگذاری تعدادی تصاویر کبوتر برای فروش در سایت های اینترنتی کرده که همین موضوع باعث تماس های مکرر شهروندان با وی شده است.
حسینی ادامه داد: ماموران در ادامه تحقیقات خود متهم را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی وی را دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به پلیس فتا انتقال دادند.
وی اضافه کرد: متهم فردی ۳۲ ساله بود که در مواجهه با ادله و مستندات پلیس و با اعتراف به بزه انتسابی اذعان داشت حدود دو سال مستاجر شاکی بوده و به خاطر برخورد های نامناسب صاحبخانه و به حس انتقام جویی اقدام به این کار کرده است.
حسینی گفت: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

bigtheme