خانه / مالکیت فکری و کپی رایت / مایکروسافت پتنت نمایشگر تاشوی جدیدی را به نام خود ثبت کرد

مایکروسافت پتنت نمایشگر تاشوی جدیدی را به نام خود ثبت کرد

زومیت: محققان مایکروسافت مانند همیشه حسابی مشغول کار هستند و این بار جدیدترین نوآوری آنها نسبت به قبل کمی غیر معمول است. آنها توانسته‌اند پتنت یک نمایشگر تاشوی جدید را با طراحی و امکانات منحصر به فرد به نام خود ثبت کنند.

آنها توانسته‌اند با پتنت خود یک نمایشگر بزرگ را در قالب یک فرم فکتور کوچک جا دهند، ولی این نمایشگرهای منعطف با قابلیت پیچیدن از نبود فشار مکانیکی رنج می‌برند که باعث می‌شود پین‌های (سوراخ‌های) الکترونیکی آن در نهایت آسیب ببیند.

راهکار مایکروسافت یک نمونه انفعالی (پسیو) یا نمایشگر بدون منبع تغذیه است که آسیب نخواهد دید و یک پروژکتور کوچک و کم مصرف تصویر را روی آن می‌اندازد. ردموندی‌ها می‌توانند با استفاده از سطحی که به شکلی ویژه برای نمایشگرهایی ساخته شده که لنزها و دیگر مواد و طراحی‌های شکست نور را در بر دارد، به یک سطح با کنتراست بالا می‌رسند که همچنان مصرف کمی دارد و به لطف اضافه‌شدن دوربین‌ها و دیگر گزینه‌های مربوط به فناوری‌های حسی امکان ایجاد حساسیت لمسی یا چند لمسی فراهم می‌شود.

هنوز مشخص نیست آیا مایکروسافت از این پتنت در محصولات خود استفاده کند یا خیر، ولی راهکار ردموندی‌ها برای حل مشکل نمایشگرهای تاشو کاملا جدید به نظر می‌رسد. در ادامه می توانید تصاویر این پتنت را تماشا کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

bigtheme