خانه / فضای سایبر / تعداد کاربران اینستاگرام از مرز ۴۰۰ میلیون نفر گذشت

تعداد کاربران اینستاگرام از مرز ۴۰۰ میلیون نفر گذشت

اینستاگرام اعلام کرده که تعداد کاربرانش از مرز ۴۰۰ میلیون نفر گذشته و در رقابت با توئیتر که تنها ۳۰۰ میلیون نفر مشترک دارد شرایط بهتری به دست آورده است.

به گزارش فارس، این سرویس به اشتراک‌گذاری عکس در سه سال اخیر به سرعت رشد کرده و توانسته رقبایی همچون توئیتر و اسنپ‌چت را پشت سر بگذارد.

اینستاگرام که تحت مالکیت فیس‌بوک است در ماه‌های اخیر امکانات و محصولات جدیدی را به سرویس‌های خود افزوده تا بتواند کاربران بیشتری را جذب کند.

بیش از ۷۵ درصد از کاربران اینستاگرام در خارج از ایالات متحده زندگی می‌کنند و بیش از نیمی از ۱۰۰ میلیون کاربر جدید آن در اروپا و آسیا ساکن هستند. اینستگرام در برزیل، ژاپن و اندونزی محبوبیت فوق العاده‌ای دارد.

فیس‌بوک در سال ۲۰۱۲ با پرداخت یک میلیارد دلار اینستگرام را خریداری کرد و قصد دارد استفاده تبلیغاتی از آن را گسترش دهد.

بر اساس بررسی‌های موسسه تحقیقاتی eMarketer انتظار می‌رود درآمد تبلیغاتی اینستاگرام در سال ۲۰۱۷ به ۲.۸ میلیارد دلار افزایش یابد.

فیس‌بوک در حال حاضر مالک بسیاری از برنامه‌ها و app های محبوب است که از جمله آنها می‌توان به WhatsApp با ۹۰۰ میلیون نفر کاربر اشاره کرد. برنامه مسنجر اختصاصی فیس‌بوک هم ۷۰۰ میلیون نفر کاربر دارد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

bigtheme